Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Roman Pařez, sádrokartonyTeplice

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Nabízíme i zajištění izolace. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Dodáváme veškeré instalace ve stavebnictví.

Kontaktní údaje:

Nákladní 1623
415 01 Teplice

 
Telefon: +420 777 263 237
E-mail: sdkacka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Sádrokartony

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MONT UNION

Nabízíme odbornou stavební činnost. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Také se specializujeme na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MONED, s.r.o.

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Mimo jiné zajišťujeme i službu montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Franěk - FK

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Zprostředkováváme také službu výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ITM internationale technische Montage, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku