Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Roman Pařez, sádrokartonyTeplice

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Nabízíme i zajištění izolace. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Dodáváme veškeré instalace ve stavebnictví.

Kontaktní údaje:

Nákladní 1623
415 01 Teplice

 
Telefon: +420 777 263 237
E-mail: sdkacka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Sádrokartony

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Roman Franěk - FK

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Zprostředkováváme také službu výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sanap, společnost s ručením omezeným

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Provádíme také izolace. Jsme profesionálové na instalace ve stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Betonstav Teplice, a.s.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše společnost nabízí výstavbu. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ITM internationale technische Montage, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku