Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hynek Navrátil-ubytovnaPraha

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Kontaktní údaje:

Čajkovského 1688/27
13000 Praha

 
Telefon: +420266310012

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Renova, s.r.o.

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alwas Maty Security, s.r.o.

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dakura, s.r.o. - Ubytovna Dejvice

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin David - MD Ubytovna

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku