Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jan Šustr-gynekologHradec Králové

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Kontaktní údaje:

třída Edvarda Beneše 1549/34
50012 Hradec Králové

 
Telefon: +420495260314

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jaroslav Riedl - Gynekologická ordinace

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Miroslav Müller-Gynekologická ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Veselá - gynekologie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku