Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jana Lešková-gynekologHradec Králové

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy.

Kontaktní údaje:

Štefánikova 535/48
50011 Hradec Králové

 
Telefon: +420495274901

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. František Kolátor - Gynekologické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Mohamed Farrag - Gynekologická ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Můžete také využít naše poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Miroslav Müller-Gynekologická ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku