Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TRAVEL CENTRUMOstrava

Přizpůsobíme pobyt pro seniory Vašim představám. Vyberte si dle vašich požadavků z naší široké nabídky luxusních eurovíkendů a poznejte krásy evropských metropolí. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky. Využijte dovolenou a zájezdy na last minute do oblíbených destinací, od naší cestovní kanceláře. Vybereme Vám sportovní pobyt dle Vašich požadavků. Nabízíme celou škálu oblíbených lyžařských zájezdů. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou poznávacích zájezdů. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku pobytových zájezdů do oblíbených destinací. Díky nám se budete na víkendovém pobytu cítit jako v pohádce. V nabídce jsou školní zájezdy a výlety poznávací i pobytové. Užijte si s námi perfektní zahraniční dovolenou za příjemnou cenu.

Kontaktní údaje:

Tyršova 1683/20
70200 Ostrava

 
Telefon: +420596111122
E-mail: info@super-more.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cestovní kancelář VLADAtour

Využijte naše služby a zažijete bezstarostnou dovolenou. V nabídce cestovní kanceláře je mnoho cenově výhodných last minute zájezdů. Najdete u nás také víkendové pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. S nákupem zájezdu z naší last minute nabídky získáte řadu výhod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Voráčková , zprostředkování zájezdů

Naše dovolené u moře přináší zákazníkům relaxaci, odpočinek, nezapomenutelné zážitky a jedinečnou atmosféru. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou pro seniory. Našim zákazníkům nabízíme nezapomenutelné zážitky prostřednictvím naší nabídky eurovíkendů. Nabízíme letenky od různých společností. Nečekejte na poslední chvíli a kupte si dovolenou z naší nabídky first minute zájezdů. Vyberte si last minute dovolenou z naší nabídky. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou rybářských pobytů. Využijte naší výhodné nabídky cyklistických pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.

Naše společnost má stabilní místo na trhu díky cenově dostupným službám v oblasti cestovního ruchu a znalostem zkušeného týmu zaměstnanců. Jsme společností poskytující cestovní služby a pohostinství a jsme pojištěni dle zákona. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. Serioznost je pro nás základem spolupráce. Přizpůsobíme pobyt pro seniory Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CK Martinitour

Pojištění našich služeb dle zákona Vám můžeme zaručit. Známe každý kout světa. Rádi bychom poukázali na kvalitu našich služeb. Přijďte si do naší cestovní kanceláře vybrat z katalogu last minute zájezdů, Zaměstnanci naší pobočky vám pomohou vybrat nezapomenutelnou dovolenou u moře pro vás a vaše blízké.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku