Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Anna MarieLázně Bělohrad

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Kontaktní údaje:

Lázeňská 165
50781 Lázně Bělohrad

 
Telefon: +420493767111, +420493767443
E-mail: lazne@belohrad.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Olympie***+

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volareza - hotel Bedřichov ***

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Grand Hotel Praha

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i konferenční sál. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku