Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lázeňský & wellness hotel NivaPozlovice

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Konferenční sál je našim hostům k dispozici. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Rádi vás pozveme k posezení do našeho útulného salonku. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Kontaktní údaje:

Antonína Václavíka 336
76326 Pozlovice

 
Telefon: +420577131326, +420577131218
E-mail: info@niva.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Dům Bedřicha Smetany

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Můžete se připojit k wifi síti. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Využijte možnost navštívit také náš bar! K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Activitypark Hotel Všemina

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Pro vaše podniková zasedání můžete využít vybavený konferenční sál. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Náš bazén je pro děti i dospělé. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Morava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Sirákov

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Nabízíme vám pobyty s polopenzí. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku