Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ARKO-CONSULT s.r.o.Praha 5

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Sjednejte si ubytování při vašem sportovním soustředění. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme také půjčování lodiček. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Můžete se připojit k wifi síti. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou. Hrajete-li rádi šipky, u nás máte možnost. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Užijte si pohodlné posezení v našem baru. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Nabízíme vám ubytovací služby. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích.

Kontaktní údaje:

Vrchlického 484
15000 Praha 5

 
E-mail: info@aparthotel-teddy.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Domus Balthasar

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme také pobyty pro školy! Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Family Hotel Okoř

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Nabízíme dostupné ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Barley Hotel

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. U nás můžete počítat i s klimatizací. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Nabízíme ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Botel Admiral

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Neváhejte využít našich apartmánů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku