Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Salon ČtyřlístekPraha, Modřany

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu.

Kontaktní údaje:

Krouzova 3052/30
14300 Praha, Modřany

 
Telefon: +420241774266, +420608770793
E-mail: mirkahaschova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Café Dolce Vita

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Ručíme za 100% kvalitu. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Dětský koutek dovede zabavit vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hostel a hotel Little Quarter

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. Ochutnejte nápoje v naší kavárně. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tony Caffé

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku