Nepřehlédněte

Dalibor Kučera - Grafická tvorbaPlzeň

Se službou zaměřenou na informační technologii se obraťte na nás. Využijte našich zkušeností v oboru poskytování služeb. Zajišťujeme programování webových aplikací na míru. Prodáváme počítačové služby do Vašich firem. Nabízíme kvalitní služby našeho maloobchodu. Naše firma provozuje velkoobchod IT techniky.

Kontaktní údaje:

Macháčkova 807/39
31800 Plzeň

 
E-mail: dalibor.kucera@davidweller.net

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CAD. Serve, s.r.o.

V nabídce přinášíme také spolehlivé internetové služby. Naše firma garantuje kvalitu dodávaných služeb. Specializujeme se na balíčky s možností pevného telefonu. Zajistíme hosting i pro vaše webové stránky. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Vytváříme i dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Grafické studio Tečka

Naši firmu si vyberte, pokud potřebujete zajistit technickou podporu v oblasti počítačů a internetu. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Vytváříme moderní webdesign. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Zajistíme vám dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aneta Nováková - DTP studio

Na základě zkušeností nabízíme zákazníkům poradenství při budování a rozvoji informačních systémů. Jsme předními dovozci výpočetní techniky, kterou prodáváme v našem velkoobchodě. Jsme odborníky v oblasti prodeje. Sjednejte si u nás programování, které také nabízíme. Využívejte služeb našeho maloobchodu. Zaručujeme se za spolehlivé fungování počítačových a internetových služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavlína Vildová - VP

Náplní naší práce je servis výpočetní techniky. Využijte našich služeb v oblasti informačních technologií. Poskytujeme velkoobchodní prodej počítačové techniky. Zaobíráme se vývojem softwaru a programováním dle zadání klientů. Na náš prodej se můžete spolehnout. Věnujeme se prodeji v segmentu maloobchodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku