Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdeněk TymrŽatec

Spolehněte se na naše opravy. Využijte možnosti dodávky montážních prací. Rádi vám provedeme revizi všech technických zařízení. Naše služby v oblasti revize vám jsou k dispozici. Našim zákazníkům zajišťujeme i servis. Jsme prodejci revizního zboží.

Kontaktní údaje:

Nádražní schody 771
43801 Žatec

 
Telefon: +420602627272, +420415212668

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Pěnička

Svým klientům poskytujeme i možnost odborné údržby. Nezapomeňte na pravidelné revize. Jsme prodejci revizního zboží. Věnujeme se službám v oblasti revize. Provádíme také odbornou montáž dle vašich přání. Zaměřujeme se na servis zařízení ve vaší domácnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Sedláček

Nabízíme našim zákazníkům údržbu. Naše firma nabízí kompletní revize. Jsme jedni z nejlepších na specializovaný servis. Zajistíme vám odbornou montáž. Jsme odborníci na specializovaný prodej. Vyzkoušejte naše služby v oblasti revize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Pěnička

Jsme odborníky v oblasti oprav. Zajistíme pro vás profesionální revize. Jsme pro vás tou správnou volbou v oblasti revizních služeb. Naší specializací je prodej zboží v oblasti revize. Vyzkoušejte naše služby v oblasti montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Řeřicha - Plynbest

Opravy jsou naší specializací. Jsme poskytovatelem pravidelné údržby. S naším servisem budete jistě spokojeni. Zajistíme pro vás profesionální montáž dle vašich představ. Objednejte si revize u naší firmy. Revize plynových spotřebičů je předpokladem dlouhodobého bezproblémového provozu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku