Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jana Dočkalová-gynekologHradec Králové

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Kontaktní údaje:

Jeronýmova 750/1
50002 Hradec Králové

 
Telefon: +420495513894

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Miroslav Müller-Gynekologická ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Veselá - gynekologie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivo Jahoda - gynekologie

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku