Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Marie Kolomazníková-gynekologHradec Králové

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství.

Kontaktní údaje:

Pražská třída 221/42
50004 Hradec Králové

 
Telefon: +420495535318

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Miroslav Müller-Gynekologická ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivo Jahoda - gynekologie

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Svobodová - Gynekologické ordinace

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Nora Donátová - Gynekologická ordinace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku