Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Marie Kolomazníková-gynekologHradec Králové

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství.

Kontaktní údaje:

Pražská třída 221/42
50004 Hradec Králové

 
Telefon: +420495535318

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Hana Veselá - gynekologie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Svobodová - Gynekologické ordinace

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Miroslav Müller-Gynekologická ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. František Kolátor - Gynekologické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku