Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Radoslav Mindžák - Gynekologická ordinaceHradec Králové

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti.

Kontaktní údaje:

K Sokolovně 309
50341 Hradec Králové

 
Telefon: +420495260243
E-mail: gynekologie-hk@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Marek Dobrkovský, gynekologická praxe

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Spolehněte se na naše konzultace. Pokud máte nějaký intimní problém, navštivte naši gynekologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jan Peršín - gynekologie a porodnictví

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Veselá - gynekologie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku