Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Ludmila Boudyšová-gynekologHradec Králové

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Kontaktní údaje:

Františka Halase 1050/7
50009 Hradec Králové

 
Telefon: +420495263551

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jaroslav Riedl - Gynekologická ordinace

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivo Jahoda - gynekologie

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. František Kolátor - Gynekologické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku