Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Vladimír Kulich - Gynekologická ordinaceNový Bydžov

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi.

Kontaktní údaje:

Jos. Jungmanna 1575
50401 Nový Bydžov

 
Telefon: +420495490148
E-mail: kulich.vladimir@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Zdeňka Čapounová, gynekoložka

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Lubomír Voltr - Gynekologické ordinace

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Náš individuální přístup jistě oceníte. Budeme rádi, když se zaregistrujete v naší gynekologické ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Veselá - gynekologie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslav Krenčík-gynekolog

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku