Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jaroslav Krenčík-gynekologChlumec nad Cidlinou IV

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči.

Kontaktní údaje:

Nádražní 783
50351 Chlumec nad Cidlinou IV

 
Telefon: +420495484207
E-mail: jaroslav.krencik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Antonín Gregor - Gynekolog

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavel Cee - Gynekologická ordinace

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Miroslav Müller-Gynekologická ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Miloslav Skřivánek- Gynekolog

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku