Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Lubomír Voltr - Gynekologické ordinaceJičín

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Náš individuální přístup jistě oceníte. Budeme rádi, když se zaregistrujete v naší gynekologické ordinaci.

Kontaktní údaje:

Lidické náměstí 577
50601 Jičín

 
Telefon: +420493534511

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jiří Karásek - gynekologie

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Miklová - ordinace pro gynekologii, akupunkturu a homeopatii

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Zajišťujeme také odborné poradenství. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Zdeňka Čapounová, gynekoložka

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslav Vorel - Gynekologické ordinace

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku