Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. František Kolátor - Gynekologické ordinaceHořice

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství.

Kontaktní údaje:

Barákova 1501
50801 Hořice

 
Telefon: +420493621850

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Pavel Břeský-gynekolog

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Nina Říhová - Gynekologické ordinace

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavel Cee - Gynekologická ordinace

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Vladimír Kulich - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku