Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cukrárna PlasSokolov

Naše firma provozuje tu nejlepší cukrárnu v okolí. Ochutnejte naše vynikající nápoje. Mezi nejoblíbenější sortiment zákazníků patří zákusek. Pouze u nás se můžete těšit na příjemné prostředí. Specializujeme se na zmrzlinové a ovocné poháry.

Kontaktní údaje:

nám. Budovatelů 1423
35601 Sokolov

 
Telefon: +420352604705

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cukrárna a kavárna Fantazie

Provozujeme cukrárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Stavte se u nás na kafíčko a zákusek. Jsme cukrárna s velkou ochotou poradit svým zákazníkům s výběrem toho správného dortu. Naši kávu si určitě oblíbíte. Specializujeme se i na prodej chlebíčků. Kromě cukrárny navštivte i naši kavárnu. Naše poháry jsou velice vyhlášené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cukrárna Sedlec - Cukrárna

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování cukrárny. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. Naše nápoje si jistě vychutnáte. Prodáváme cukrovinky pro děti i dospělé. Jsme cukrárna, která Vám nabídne příjemné prostředí. Jsme cukrárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Pro zákazníky připravujeme pouze ověřenou kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Modrá cukrárna

Naše firma provozuje cukrárnu. Zákusky v naší cukrárně jsou velice kvalitní. Každá naše cukrovinka je dokonalá. Ochota patří mezi naše priority. Jsme cukrárna, která nabízí různé druhy zákusků. Neváhejte si dát zákusek v příjemném prostředí naší cukrárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koruna

Využijte našich služeb v oblasti provozování cukrárny. U nás si zakládáme především na kvalitě. Pouze u nás si můžete pochutnat na svém oblíbeném zákusku. Náš ochotný personál vás rád obslouží. Při návštěvě naší cukrárny můžete posedět v příjemném prostředí. Podáváme vynikající nápoje dle přání zákazníků. V naší cukrárně prodáváme také kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku