Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Hranice na MoravěHranice

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Zveme Vás na naši farnost.

Kontaktní údaje:

Školní náměstí 1
75301 Hranice

 
Telefon: +420581601667
E-mail: fara.hranice@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Bernartice nad Odrou

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Využijte nabídku našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Kujavy

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Nabízíme možnost společných setkávání. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Pořádáme pro vás pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Véska

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám v nouzi. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Vlkovice

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku