Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost BochořBochoř

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Naši farnost si oblíbíte.

Kontaktní údaje:

Náves 51/32
75002 Bochoř

 
Telefon: +420581202293

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Mysločovice

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. S námi můžete najít cestu k bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy. Do naší farnosti si můžete přijít pro radu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Spálov

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Nabízíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Březnice u Zlína

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Přijďte na naše setkání i vy. Pomůžeme vám v nouzi. Přijďte na naše bohoslužby. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost svatého Filipa a Jakuba Zlín

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Pořádáme společná duchovní setkání. Naše farnost může být i vaším útočištěm. Máme vlastní knihovnu s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku