Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Stará Ves u PřerovaStará Ves

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi. Rádi se s vámi setkáme. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Naše farnost ráda přivítá nové tváře.

Kontaktní údaje:

Stará Ves 47
75002 Stará Ves

 
Telefon: +420581223037
E-mail: sulowski@wo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Želechovice nad Dřevnicí

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Pořádáme obřady a duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Provodov

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Pořádáme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Halenkovice

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Těšíme se na Vás při společných duchovních setkáních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Dobešov

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Nabízíme vám možnost setkávání. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku