Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Grunt, spol. s r.o.Dobřany

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Kontaktní údaje:

Lipová 382
33441 Dobřany

 
Telefon: +420377972640

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Silnice Nepomuk, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Silnice Klatovy, a.s.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Josef Kubec - podnikatelství staveb

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BK - Investis, s.r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku