Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

BP STAVBY CZ, s.r.o.Dýšina

Vyzkoušejte naši firmu, která se zabývá prováděním staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Kontaktní údaje:

V. Brožíka 317
33002 Dýšina

 
Telefon: +420377845637
E-mail: bp.stavby.cz@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lesing plus, spol. s r.o.

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Našim klientům zajišťujeme také výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Silnice Nepomuk, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BK - Investis, s.r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PROKOP RAIL, a.s.

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku