Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vak Servis, s.r.o.Klatovy III

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu.

Kontaktní údaje:

Voříškova 822
33901 Klatovy III

 
Telefon: +420376358777
E-mail: vakservis@ktnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Adolf Šulan, inženýrské stavby

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sušická stavební, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Silnice Klatovy, a.s.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lesní stavby, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku