Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MiP, spol. s r.o.Polička

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami.

Kontaktní údaje:

Riegrova 29
57201 Polička

 
Telefon: +420461724240
E-mail: mip.policka@iol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Stavební firma - Štorek, s.r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JCZ, s.r.o.- Dopravní a inženýrská stavba

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Našim klientům zajišťujeme také výrobu. Poskytujeme činnosti v oboru stavebnictví a rovněž se zabýváme zemními pracemi. Jsme profesionálové ve výstavbě inženýrských sítí. Objednejte si u nás profesionální bourací práce. Nabízíme kompletní realizaci krbů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SKOS, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Jednou z našich dalších služeb je také výroba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KORA - VODOSTAVING, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Mimo jiné zajišťujeme výrobu. Mezi naší hlavní činnost patří zemní práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku