Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PeS Svitavy, s.r.o.Litomyšl

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naši odborníci vám poskytnou kompletní řešení inženýrských sítí.

Kontaktní údaje:

Nová Ves u Litomyšle 4
57001 Litomyšl

 
Telefon: +420461722588

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Stavební firma Klepocol, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu. Pro naše klienty provádíme i montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JCZ, s.r.o.- Dopravní a inženýrská stavba

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Našim klientům zajišťujeme také výrobu. Poskytujeme činnosti v oboru stavebnictví a rovněž se zabýváme zemními pracemi. Jsme profesionálové ve výstavbě inženýrských sítí. Objednejte si u nás profesionální bourací práce. Nabízíme kompletní realizaci krbů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kubík, a.s.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Nabízíme profesionální řešení inženýrských sítí. Zajišťujeme kompletní servis při provádění výkopových prací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Jonáš - Firma Ferčiak

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku