Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kubík, a.s.Litomyšl

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Nabízíme profesionální řešení inženýrských sítí. Zajišťujeme kompletní servis při provádění výkopových prací.

Kontaktní údaje:

Kornice 37
57001 Litomyšl

 
Telefon: +420461615811
E-mail: mojzis@kubik.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Kašpar - inženýrské stavby

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Agile, spol. s r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Zprostředkováváme také službu výroby. Nabízíme řešení inženýrských sítí. V oboru průmyslových staveb patříme k nejlepším..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rudolf Loub- Dopravní a inženýrská stavba

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Jonáš - Firma Ferčiak

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku