Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekocentrum Svitavy, s.r.o.Svitavy

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce.

Kontaktní údaje:

Nádražní 1428/9
56802 Svitavy

 
Telefon: +420461541192
E-mail: rekocentrum@rekocentrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KORA - VODOSTAVING, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Mimo jiné zajišťujeme výrobu. Mezi naší hlavní činnost patří zemní práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

P.H. petrol, s.r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Zajistíme vám různé druhy instalací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kubík, a.s.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Nabízíme profesionální řešení inženýrských sítí. Zajišťujeme kompletní servis při provádění výkopových prací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stavební firma Klepocol, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu. Pro naše klienty provádíme i montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku