Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

EXPRES CARGO, s.r.o.Pivkovice

Naše společnost je zaměřena na služby v oblasti autodopravy. Jsme zkušení silniční přepravci. Serióznost je při poskytování našich služeb prioritou. Nechejte se hýčkat rychlostí našich služeb. Naše služby garantují spokojenost a kvalitu. Při poskytování služeb v oblasti dopravy využíváme své bohaté znalosti v tomto oboru. U nás si můžete zajistit i služby kamionové dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Pivkovice 15
38773 Pivkovice

 
Telefon: +420383391955
E-mail: exprescargo@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Koritenský Spedition s.r.o.

Jsme profesionální společností v oblasti autodopravy. Zajišťujeme rychlý a ochotný přístup. Naše dopravní kvalitní služby Vám jsou k dispozici. Přesvědčte se o naší rychlosti. Provozujeme kvalitní a bezpečné dopravní služby v silniční přepravě osob. Jednou z našich hlavních aktivit jsou služby mezinárodní autodopravy. Naše přeprava zboží Vám ulehčí jeho logistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Kašíková,doprava.

Jsme firma s dlouholetou působností na trhu v rámci autodopravy. Poskytujeme dopravní služby a zajišťujeme je s ochotou. Nabízíme služby v oblasti logistiky včetně vlastní silniční přepravy a dopravy. Naše cestovní služby jsou vždy seriozní. Znalosti z oboru si stále doplňujeme. Nechte si dopravit zboží i za hranice díky naší mezinárodní dopravě. Zajistěte si u nás služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Valcha Transport, s.r.o.

Jsme profesionální společnost zabývající se autodopravou. Zákazníkům nabízíme naše znalosti a zkušenosti v oboru. Co se týče dopravy a přepravy, serióznost naší firmy je maximální. Klientům nabízíme služby silniční přepravy. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Polanský David CZ, s.r.o.

Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti autodopravy. Zakládáme si na ochotě všech našich zaměstnanců. Poskytneme komplexní řešení silniční dopravy na míru. Snadno Vám zajistíme i služby kamionové dopravy a přepravy. V rámci našich služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost. Poskytneme Vám služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy. Zaměřujeme se na odvoz cestujících až k ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku