Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milan �imek

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu.

Kontaktní údaje:

Voleďż˝ 115
53341

 
Telefon: +420466942371

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Silniční a pozemní stavby, s.r.o.

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Dvořák-inženýrské stavby

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BK Soft, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DOKO, s.r.o.

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku