Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. František Kaplan-gynekologRychnov nad Kněžnou

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Kontaktní údaje:

Svatohavelská 266
51601 Rychnov nad Kněžnou

 
Telefon: +420494534877

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jaroslava Hylenová- Gynekologická ordinace

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Nabízíme různé konzultace. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jósza Zoltán- Gynekologická ordinace

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslav Pozděna- Gynekologická ordinace

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslav Mach- Gynekologická ordinace

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Svěřte své intimní partie do našich rukou v moderní gynekologické ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku