Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Karel Voříšek- Gynekologická ordinaceRychnov nad Kněžnou

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup.

Kontaktní údaje:

Svatohavelská 105
51601 Rychnov nad Kněžnou

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jaroslav Pozděna- Gynekologická ordinace

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Lubomír Kellner - gynekologie

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Potěší vás náš individuální přístup. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ilona Podolská - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jindřich Pernica - Gynekologická ordinace

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku