Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Zdenka Sedláčková - Gynekologická ordinaceKostelec nad Orlicí

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Komenského 461
51741 Kostelec nad Orlicí

 
Telefon: +420494323860

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jaroslav Pozděna- Gynekologická ordinace

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslav Mach- Gynekologická ordinace

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Svěřte své intimní partie do našich rukou v moderní gynekologické ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslava Hylenová- Gynekologická ordinace

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Nabízíme různé konzultace. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Harald Čadílek-Gynekologická ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku