Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinaceOpočno

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Kontaktní údaje:

Palackého 224
51773 Opočno

 
Telefon: +420494667120

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jaroslava Hylenová- Gynekologická ordinace

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Nabízíme různé konzultace. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslav Riedl - Gynekologická ordinace

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. František Kaplan-gynekolog

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Karel Voříšek- Gynekologická ordinace

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku