Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Ski-turist Velké KarloviceVelké Karlovice

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Z nízké ceny našeho krásného ubytování budete nadšeni. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. V blízkosti je možnost příjemného koupání. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Dětem se určitě bude líbit vyjížďka na lodičkách. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Kontaktní údaje:


75606 Velké Karlovice

 
Telefon: +420571444522
E-mail: info@machuzky.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Hovězí - Autokemp U Splavu

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol - Autocamping Kněhyně

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Zmitková - Camp Pod Lipami

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Avzo TSČ ČR ZO Ostrava-střed - Autokemp Bystřička

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku