Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tomáš Hrbáček H+KHlučín

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Ubytujte se v našem malebném kempu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Kontaktní údaje:

Celní 1731/12a
74801 Hlučín

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské lesy Fulnek - Autokemp Jerlochovice

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Hadamčík - DERY - Autokemp Dery

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Camp Lučina, spol. s r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Správa sportovně rekreačního areálu - Autokemp Jezero

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Věnujeme se také vedení půjčovny sportovních potřeb. Zajišťujeme také možnost zapůjčení lodí. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku