Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bohumil Suchý - Camping penzion SuchýNový Šaldorf

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme chalupy k ubytování. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Zaručíme také možnost přistýlky. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. Nabízíme ubytování v apartmánech. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. V rámci našich služeb také půjčujeme lodičky. Ve volných chvílích si přijďte zahrát šipky. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu.

Kontaktní údaje:

Sedlešovice 110
67181 Nový Šaldorf

 
Telefon: +420515227933

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Karel Šnédar - Autokemp Mexiko

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alena Slámová - kemp

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiřina Němečková - Camping Country

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Caha - Kemp a koupaliště Vémyslice

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku