Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

GR.AND - PRAHA - COMPANY, s.r.o. - Hotel Grand MaryPraha

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Pro pobavení vám nabízíme šipky. Vezměte svou polovičku na vyjížďku na lodičce. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni.

Kontaktní údaje:

Starochodovská 16/74
14900 Praha

 
Telefon: +420272926480
E-mail: info@hotelgrandmary.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Trilton, a.s. - Botel Racek Praha

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář Allvatours, spol. s r.o. - Admiral botel

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše chalupy si jistě zamilujete. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LORIDA, s.r.o. - Botel Vodník

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku