Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Clarion Congress Hotel OstravaOstrava - Zábřeh

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Neváhejte se ubytovat v našem hotelu. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Wifi připojení je samozřejmostí. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. U nás máte také možnost svézt se na lodičkách. Hostům nabízíme možnost klání v šipkách. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Nabízíme dostupné ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Z nabídky vynikajících jídel si jistě vyberete. Přijďte se pobavit do baru.

Kontaktní údaje:

Zkrácená 2703
70030 Ostrava - Zábřeh

 
Telefon: +420596702111
E-mail: info.ccho@clarion-hotels.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HOTEL ODRA

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Motel Taxi

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel & Garden U Holubů

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Jan Maria

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Nabízíme připojení k wifi síti. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku