Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

The Coffee FactoryPraha, Chodov

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Dort od nás udělá radost všem. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. K našim službám patří wifi připojení. K našemu menu nabízíme zákusek.

Kontaktní údaje:

Roztylská 2321/19
14800 Praha, Chodov

 
Telefon: +420776220222

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tony Caffé

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

APETIT PRAHA, v.o.s.

Zabýváme se provozováním kavárny. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí. Naše káva má i netradiční chutě. V naší kavárně si pochutnáte i na zmrzlině. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vypálené koťátko

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší kavárně najdete i dětský koutek. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku