Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hranice - městský úřadHranice

Díky naší samosprávě máte nové možnosti. U nás vám pomůžeme s vyřízením žádosti se kterou si nebudete vědět rady. Vaše náležitosti můžete vyřizovat během úředních hodin, kdy je otevřeno. Zaměstnáváme velmi ochotný personál. Zaměřujeme se na veškeré sociální dávky.

Kontaktní údaje:

Pernštejnské náměstí 1
75301 Hranice

 
Telefon: +420581828111
E-mail: podatelna@mesto-hranice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hulín - městský úřad

Samospráva se snaží vždy vycházet svým členům vstříc. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Náš úřad má pro Vás otevřeno během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše instituce nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odry - městský úřad

Neváhejte navštívit úřady naší samosprávy. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. V rámci samosprávy zaštiťujeme vyřizování stížností. Ochota personálu je pro nás jednou z nejvyšších priorit. Naše poradenství vám usnadní váš život. Naše knihovna nabízí spousty žánrů, takže si každý přijde na své. Obce jsou přirozeným reprezentantem těch, kterých se výplata sociálních dávek dotýká nejvíce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vítkov - městský úřad

Věnujeme se kvalitní samosprávě. Ochota pomoci je pro nás samozřejmostí. Na našem úřadě vám vyřídíme vaše žádosti. Poskytování poradenství je v kompetenci našich zaměstnanců. Během úředních hodin máme otevřeno. Zaměřujeme se na plné vybavení místní knihovny. Sociální dávky jsou pouze jednou částí sociální politiky místních samospráv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kelč - městský úřad

Zvyšování výkonnosti naši samosprávy vás mile překvapí. V rámci samosprávy zaštiťujeme vyřizování stížností. Ochotně vám se vším vždy pomůžeme. Během úředních hodin máme otevřeno pro přijímání návštěv. Občanům nabízíme poradenské služby. V naší knihovně poskytujeme klientům širokou škálu služeb. Rozhodování o sociálních dávkách je ze strany zaměstnanců obce vedeno spravedlivě a zodpovědně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku