Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chata Na vyhlídceStaré Město, Stříbrnice

Využijte našeho příjemného ubytování. K našim ubytovacím službám náleží nabídka venkovního grilu. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Na požádání je možné využívat i náš praktický venkovní gril. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Využijte i prostory společné kuchyně. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku.

Kontaktní údaje:

7
78832 Staré Město, Stříbrnice

 
Telefon: +420721857054
E-mail: info@kralicky-sneznik.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chata Ramzová

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Ztracenka

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. U nás můžete i oslavovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ranch Eden

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata U Nás

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme pohodlné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku