Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chalupa pod Kozákovem Marie ŠimkováChuchelna, Komárov

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Kontaktní údaje:

33
51301 Chuchelna, Komárov

 
Telefon: +420720471140

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Horská Chata Kara

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Půjčovna lyží je vám samozřejmě k dispozici. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekreační chalupa Rozárka

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte také možnosti parkování u našeho ubytovacího objektu. U nás máte možnost také využívat lednici. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naši hosté mají zajištěno parkování. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chalupa V Tajchách

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Naše ubytování je vždy čisté. Ubytování v blízkosti přírody. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Šilháček

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku