Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Baronova boudaDolní Dvůr

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. U nás máte také možnost využít náš venkovní gril. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání.

Kontaktní údaje:

117
54342 Dolní Dvůr

 
Telefon: +420604239328, +420605428277
E-mail: info@ski-baron.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Alena

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Součástí našeho ubytování je i gril. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekreační chalupa Rozárka

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte také možnosti parkování u našeho ubytovacího objektu. U nás máte možnost také využívat lednici. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naši hosté mají zajištěno parkování. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská chata U Pekařů

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku