Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ MĚNÍKMěník

Poskytujeme odborné služby naší bezpečnostní instituce. Ochranu Vám v případě potřeby neprodleně zajistíme. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům. Naše informace slouží správnému účelu. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc.

Kontaktní údaje:

13
50364 Měník

 
Telefon: +420495493336, +420604345404
E-mail: sdhmenik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor dobrovolných hasičů Bukovina

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Naše instituce poskytuje pomoc při mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - Chrudim

Sjednejte si u nás také odborné služby záchranné instituce. Oslovte naši instituci ohledně poskytnutí ochrany. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Naše instituce se zasazuje o důslednou ochranu veřejného pořádku. Naše instituce je ceněna pro svou spolehlivost. Naše bezpečnostní instituce Vám přináší okamžitou pomoc při mimořádných událostech. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Krajské sdružení hasičů ČMS - kraj Pardubický

Poskytujeme odborné služby naší bezpečnostní instituce. Oslovte naši instituci ohledně poskytnutí ochrany. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Ochrana veřejného pořádku je prioritou naší instituce. Pro naši práci máme ty správné informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Územní odbor Kutná Hora

Naše bezpečnostní instituce Vám nabízí možnost pomoci. Zajišťujeme pomoc Vám i Vašim blízkým. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech. Zaměřujeme se na provádění odborného výcviku. Zabýváme se činnostmi, které souvisejí s výkonem státního požárního dozoru. Zprostředkujeme vám také požární dozor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku