Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OPOČNOOpočno

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Předáme vám vždy správné informace. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit. Náš sbor dobrovolných hasičů poskytuje účinnou pomoc při mimořádných událostech.

Kontaktní údaje:

Štefanka 85
51773 Opočno

 
Telefon: +420494668118
E-mail: sdhopocno@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor dobrovolných hasičů Velký Dřevíč

Zaměstnanci naší bezpečnostní instituce Vám kdykoli vyjdou vstříc. Naše bezpečnostní instituce je určena pro Vaši ochranu. Využijte naši nabídku na pomoc. Naše instituce pracuje s prověřenými informacemi. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Naše instituce je ceněna pro svou spolehlivost. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Dašice v Čechách

Zajistíme vám profesionální služby záchranné instituce. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. Přinášíme možnost ochrany při nejrůznějších náročných situacích. Naším cílem je ochrana veřejného pořádku. Snažíme se Vám úspěšně pomoci díky rychlé komunikaci. Pracovníci naší bezpečnostní instituce jsou spolehliví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Bukovina

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Naše instituce poskytuje pomoc při mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Bystré

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Oslovte naši instituci, pokud potřebujete pomoc. Nedílnou součástí našich služeb je zajištění Vaší ochrany. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky. V naší instituci si dáváme záležet především na aktivní komunikaci s veřejností. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku