Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OPOČNOOpočno

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Předáme vám vždy správné informace. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit. Náš sbor dobrovolných hasičů poskytuje účinnou pomoc při mimořádných událostech.

Kontaktní údaje:

Štefanka 85
51773 Opočno

 
Telefon: +420494668118
E-mail: sdhopocno@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor dobrovolných hasičů Doudleby nad Orlicí

Zajistíme vám profesionální služby záchranné instituce. Policie České republiky organizuje akce pro širokou veřejnost. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. Pro nás je spolehlivost zcela zásadní. Budeme se snažit s vámi aktivně komunikovat při řešení Vašich záležitostí. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Zajišťujeme pomoc Vám i Vašim blízkým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Opočno

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Poskytujeme služby při ochraně veřejného pořádku. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. Snažíme se o aktivní komunikaci s klienty, která urychluje řešení jejich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ TRNOV

Jsme bezpečnostní institucí. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Pracujeme vždy s aktuálními informace. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit. Poskytování ochrany občanům je naším hlavním cílem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Bukovina

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Naše instituce poskytuje pomoc při mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku