Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion LenkaJosefův Důl

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme připojení k wifi síti. Součástí našeho ubytování je i gril. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Po domluvě si u nás můžete také sjednat zapůjčení lodiček. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Nabízíme také stravování ve formě polopenze. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Užijte si dovolenou v naší chatě.

Kontaktní údaje:

Dolní Maxov 708
46844 Josefův Důl

 
Telefon: +420483381086
E-mail: info@penzionlenka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou

Ubytujte se s naší firmou. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Ráj

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ariadna Němečková, ubytování

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Nabízíme též pobyty pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Liebezeit

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich ubytovacích služeb. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku