Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Regina Žáková - Pension InaJosefův Důl

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Ve volném čase si můžete půjčit lodičku. Svůj volný čas můžete vyplnit i hraním šipek. S radostí vás obsloužíme i v našem baru. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu.

Kontaktní údaje:

Josefův Důl 356
46844 Josefův Důl

 
Telefon: +420483381162
E-mail: reginazakova@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ariadna Němečková, ubytování

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Nabízíme též pobyty pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Liebezeit

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich ubytovacích služeb. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou

Ubytujte se s naší firmou. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Policie Harrachov

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku